Collection: Products

77 products
  • Apples - Granny Smith / per kg
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples - Jazz / per kg
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Asparagus / 250g bunch
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Avocado / each
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana / per kg (5)
    Regular price
    $3.59
    Sale price
    $3.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beans / per bag
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beetroot / each
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bok Choy / each
    Regular price
    $1.79
    Sale price
    $1.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Broccoli / each
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Broccolini / per bunch
    Regular price
    $4.49
    Sale price
    $4.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cabbage Green / Half
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cabbage Green / whole
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cabbage Red / each
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cabbage Red / Half
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Capsicum Green / each
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Capsicum Red / each
    Regular price
    $4.28
    Sale price
    $4.28
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrots - Baby - Per bunch
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrots - Loose/each
    Regular price
    $0.50
    Sale price
    $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrots / per kg
    Regular price
    $2.69
    Sale price
    $2.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cauliflower / Half
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cauliflower / whole
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Celery / each
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Celery / Half
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cherry Tomatoes / per punnet
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Coriander / per 100g
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Courgette / 300 grams
    Regular price
    $3.89
    Sale price
    $3.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cucumber telegraph / each
    Regular price
    $4.79
    Sale price
    $4.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Daikon / each
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dill / bunch
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggs - Dozen (12)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggs-Tray
    Regular price
    $11.50
    Sale price
    $11.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fennel / each
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Garlic / per 100 grams
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ginger / per 100 grams
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kale / bunch
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kohlrabi / each
    Regular price
    $1.49
    Sale price
    $1.49
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kumara Orange / each
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kumara Red / each
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Leek / each
    Regular price
    $0.80
    Sale price
    $0.80
    Regular price
    $1.50
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Leek x 2
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    $2.79
    Unit price
    per 
    Sold out