Collection: Seasonal

22 products
  • Avocado / each
    Regular price
    $1.49
    Sale price
    $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Broccoflower / each
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    $4.30
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Broccoli / each
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Brussel Sprouts / per bag
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fennel / each
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Leek / each
    Regular price
    $1.49
    Sale price
    $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Leek x 2
    Regular price
    $2.79
    Sale price
    $2.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NZ Kiwifruit - Gold / per 500g (1/2kg)
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NZ Kiwifruit - Gold / per kg
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oranges - Gisborne / price per kg
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Parsnips / each
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pears - Packham / per 500g (1/2kg)
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pears - Packham / per kg
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pears - Winter Nellis/ per 500g (1/2 kg)
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pears - Winter Nellis/ per kg
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pumpkin - Crown (gray) - Cut / per 1/4
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pumpkin - Crown (gray) / whole
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rhubarb / Bunch
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Silverbeet / each
    Regular price
    $1.80
    Sale price
    $1.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spring Onion / per bunch
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Squash - Butternut / each small
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Swede / each
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out